İstanbul
Webmax Yazılım Profesyonel Web Tasarım Çözümleri
İstanbul / Şirinevler

Bayimiz Olun

Webmax Yazılım

Web sitesi ve e-ticaret projeleri artık daha erişilebilir ve karlı! Webmax’ın güçlü altyapısını kullanarak, gelirinizi artırabilmek için mükemmel bir fırsat sunuyoruz. Üstelik tamamen ücretsiz*

Image link
Bayilik
Biz, web site kurulumu, hosting, SSL ve diğer teknik detaylar gibi işleri sizin için hallediyoruz. Siz ise müşterilerinize katma değerli hizmetler sunarak gelirinizi artırabilirsiniz. Ayrıca, önceden belirlenmiş sabit maliyetlerle gelir-gider dengenizi kontrol altında tutar ve sürprizlerle uğraşmak zorunda kalmazsınız. Webmax Bayisi olarak, müşterilerinize profesyonel web çözümleri sunmanın yanı sıra, danışmanlık, tasarım, SEO ve dijital pazarlama gibi ek hizmetler de sağlayabilirsiniz. Bu, işletmenizi genişletmek ve daha fazla müşteriye ulaşmak için mükemmel bir yol olabilir. Webmax Bayisi olmak istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçin ve işinizi büyütmenin keyfini çıkarın!
Bayilik Planları
Basit Bayilik Planı
Ücretsiz hosting ve SSL’in yanı sıra yüzlerce hazır tasarıma doğrudan erişebilirsiniz. Hazır tasarım kurulumu ek ücret olmadan bizim tarafımızdan yapılır ve web sitenin yönetim paneli size teslim edilir.
Gelişmiş Bayilik Planı
Basit Bayilik Planı’nında bahsedilenlerin yanı sıra, premium tasarımlara da ek ücret ödemeden sahip olabilirsiniz. Ayrıca, satış sonrasında ihtiyaç duyulabilecek içerik ekleme ve düzenleme gibi hizmetleri de sağlıyoruz. Bu planda tüm hizmetler white label(Webmax ismi bulunmadan) olarak sunulur.
Başvuru

Bayilik için WhatsApp hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Sohbeti Başlat
Yardım mı lazım?
Merhaba 👋
Sana nasıl yardımcı olabiliriz?